bratislava paintball logo
Kde nás nájdete?

GPS súradnice:
+48° 10' 29.62"
+17° 9' 38.17"

Zastávky MHD

> Vihorlatská - autobus č. 58
> Vozovňa Trnávka - autobus č. 53, 63, 96
> Magnetová - električka č. 2 a 4


Mapa


Zväčšiť mapu

 

 

 Outdoor paintballové ihrisko


Priestor zameraný na military štýl paintball-u. Čaká na vás množstvo prírodných prekážok, ako aj umelo vybudovaných bariér.
Veľkosť ihriska je cca 80m x 50m, teda asi 4000m2. Tento priestor neustále zdokonaľujeme a čoskoro ho rozšírime o ďalších 2000m2.
Na tomto ihrisku si najlepšie zahrá od 8 do 16 hráčov. Je možné hrať rôzne scenáre a hry. Je veľmi variabilné dobre využiteľné, na ktorom sa nebudete nudiť po celý deň.

časť Speedball


Pneumatikové ihrisko o rozmeroch 60x32 metrov, vhodné pre 6 až 12 hráčov. Zažijete množstvo zábavy a adrenalínu, pri rýchlych paintballových súbojoch.

časť Lukostreľba

Plocha vyhradená na lukostreľbu je trávnatá a dopĺňa areál ďalší atraktívny šport. Zapožičajte si luk a šípy a vyskúšajte si odveký spôsob, akým lovili naši predkovia.

Oddychová plocha s ohniskom a lavičkami


Ohnisko a plocha venovaná grilovaniu, opekaniu a oddychu. Pevné miesto na sedenie okolo ohniska a možnosť grilovania na prenosnom grile.
Trávnatá plocha na posedenie, výbeh psov či loptové hry. Je len na Vašej kreativite ako čas u nás využijete.BratislavaPaintball.sk © Privacy PolicyDomov      |       O nás       |       Vybavenie       |       Služby       |       Galéria